Application Number Name Admission Date Application date Course Status
AD196 Одмаа Боржигон Балжинням 2020-08-13 02:10:22 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 2-р анги Draft
AD192 Bilguun Lamlai Ganjargal 2020-07-18 10:58:15 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 2-р анги Confirmed
AD191 Мандухай Цогт Цэрэнбаатар 2020-07-18 10:52:41 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 1-р анги Confirmed
AD190 Egshiglen Lamlai Ganjargal 2020-07-18 10:46:16 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 6-р анги Confirmed
AD189 Анхилуун Мэхээрч Баттүшиг 2020-08-11 2020-07-18 10:42:33 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 5-р анги Done
AD188 Баярмаа Хиандар Батбямба 2020-08-11 2020-07-18 10:32:46 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 6-р анги Done
AD187 Мишээл Булгачид Сугарсүрэн 2020-07-18 10:29:09 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 5-р анги Admission Confirm
AD186 Ивээл Булгачид Сугарсүрэн 2020-08-11 2020-07-18 10:25:20 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 2-р анги Done
AD185 Билигт Улаан бургас Золбоо 2020-07-18 09:22:54 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 1-р анги Confirmed
AD184 Брлд-эрдэнэ Эрдэнэхамба Цэгмид 2020-07-18 02:56:03 Цэцэрлэг Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 3 настай Confirmed
AD183 Ирмүүн Тоос Амарбаясгалан 2020-07-17 07:59:06 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 1-р анги Confirmed
AD182 Марал Байчууд Наранбаатар 2020-07-17 07:58:37 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 1-р анги Confirmed
AD181 Марта Байчууд Наранбаатар 2020-07-17 07:56:45 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 2-р анги Confirmed
AD180 Марта Байчууд Наранбаатар 2020-07-17 07:56:07 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 2-р анги Confirmed
AD179 Ананд-Очир Заян гэгээн Батчулуун 2020-07-16 08:10:09 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 1-р анги Confirmed
AD176 Anand Solgoi Munkhider 2020-07-16 03:46:42 Цэцэрлэг Үндсэн хөтөлбөр 2020 4 настай Confirmed
AD173 Хүчитбаатар Шарнууд Хүрэлсүх 2020-07-15 13:12:26 Цэцэрлэг Үндсэн хөтөлбөр 2020 4 настай Confirmed
AD172 Esun Avgad Shigva 2020-07-15 13:05:12 Цэцэрлэг Үндсэн хөтөлбөр 2020 4 настай Confirmed
AD166 Биндэрьяа Хангалтээл Ням-Очир 2020-07-14 15:52:18 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 4-р анги Confirmed
AD165 Мишээл Хотгойд Баянзул 2020-07-14 14:37:34 Цэцэрлэг Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 5 настай Confirmed
AD160 Сондор Тайжууд Оргилболд 2020-07-13 18:15:44 Цэцэрлэг Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 3 настай Confirmed
AD154 Ану-эрдэнэ Дарамтайж Зоригтбаатар 2020-07-13 14:51:16 Цэцэрлэг Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 3 настай Admission Confirm
AD152 T d d 2020-07-08 03:31:35 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 6-р анги Online Admission
AD151 Арун Зүгч Жавхлан 2020-07-07 00:10:56 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 6-р анги Admission Confirm
AD146 Ивээл Мөнх Дагвадорж 2020-07-02 06:34:52 Цэцэрлэг Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 3 настай Confirmed
AD145 Мишээл Мөнх Дагвадорж 2020-07-02 06:27:51 Цэцэрлэг Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 5 настай Confirmed
AD141 Гарьд Жинжигээ Эсэн 2020-06-29 11:43:42 Цэцэрлэг Үндсэн хөтөлбөр 2020 4 настай Admission Confirm
AD140 Erkhesochir Ikh merged Banzragch 2020-08-14 2020-06-29 09:34:45 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 3-р анги Done
AD139 Энэрэл Чонос Лхагвасүрэн 2020-08-11 2020-06-22 14:04:00 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 3-р анги Done
AD138 Kaiden Swolgaard Swolgaard 2020-06-18 18:32:56 Цэцэрлэг Үндсэн хөтөлбөр 2020 4 настай Confirmed
AD137 Эрдэнэжаргал Хүрээ Эрдэнэбаяр 2020-06-18 04:58:56 Цэцэрлэг Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 3 настай Confirmed
AD136 Цэлмүүн Дархчууд Эрдэнэдалай 2020-06-17 10:15:31 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 4-р анги Confirmed
AD135 Нинжин Олхуноуд Жавхлант 2020-06-16 18:58:34 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 5-р анги Confirmed
AD134 Сондор Цагаачин Мөнх-Очир 2020-06-15 12:49:39 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 1-р анги Confirmed
AD133 Setsen Sereeter Naranbaatar 2020-06-15 09:05:23 Цэцэрлэг Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 3 настай Confirmed
AD132 Anujin Borjigon Munkh-Erdene 2020-06-11 16:11:09 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 1-р анги Confirmed
AD131 Жамьянгарав Зулт Баттулга 2020-08-21 2020-06-11 14:06:58 Цэцэрлэг Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 5 настай Done
AD130 Чагнаадорж Зулт Баттулга 2020-08-11 2020-06-11 14:02:19 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 3-р анги Done
AD129 Хүслэн Түмэд Манлай 2020-06-11 12:31:51 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 3-р анги Confirmed
AD128 Заяа Түмэд Манлай 2020-06-11 12:29:14 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 2-р анги Confirmed
AD127 Indra Besud Gansukh 2020-06-11 10:19:55 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 1-р анги Confirmed
AD126 Nandin Besud Gansukh 2020-06-11 10:19:10 Цэцэрлэг Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 5 настай Confirmed
AD125 Маргад сахлаг Доржбат 2020-06-11 08:42:54 Цэцэрлэг Үндсэн хөтөлбөр 2020 4 настай Confirmed
AD123 baynjargal pagjaa battulga 2020-08-10 2020-06-09 02:34:53 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 1-р анги Admission Confirm
AD122 Suubilig Bud Buyandelger 2020-08-11 2020-06-09 00:04:36 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 2-р анги Done
AD121 Очир-Эрдэнэ Тайж Болд 2020-06-02 06:06:59 Цэцэрлэг Үндсэн хөтөлбөр 2020 4 настай Confirmed
AD120 Ариунтулга Боржигон Хантүшиг 2020-08-11 2020-05-30 04:24:02 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 1-р анги Done
AD119 Тэмүүлэн Монгол Түвшинбилэг 2020-05-30 01:39:01 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 3-р анги Confirmed
AD118 Амармэнд Өлзий Төгсбаяр 2020-08-11 2020-05-29 17:01:53 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 4-р анги Done
AD117 Есүй Гал боржигон Молор-Эрдэнэ 2020-05-27 10:09:30 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 1-р анги Confirmed
AD116 Эгшиглэн Цагаан нуур Булганбат 2020-05-27 08:35:17 Цэцэрлэг Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 3 настай Confirmed
AD115 Мишиг Боржигин Болор 2020-05-27 07:54:41 Цэцэрлэг Үндсэн хөтөлбөр 2020 4 настай Admission Confirm
AD114 Mijid Borjigin Bolor 2020-06-03 2020-05-27 07:49:56 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 1-р анги Done
AD113 Temuge Ih mongol Sumiya 2020-05-27 07:47:57 Цэцэрлэг Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 3 настай Confirmed
AD112 Munkhbayar Nomin Munkhzul 2020-05-27 07:29:39 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 3-р анги Confirmed
AD111 Odbayar Nomin Munkhzul 2020-05-27 07:25:01 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 1-р анги Confirmed
AD110 Аминаа Шаргалжуут Шаравдорж 2020-08-11 2020-05-27 06:52:06 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 1-р анги Done
AD106 Арьяа Боржгон Мөнх-Оргил 2020-05-21 15:19:37 Цэцэрлэг Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 3 настай Confirmed
AD104 Анирхангай Солон Баянхангай 2020-05-21 08:42:45 Цэцэрлэг Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 3 настай Confirmed
AD103 Сайханбилэг Х Б 2020-08-11 2020-05-20 18:28:57 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 1-р анги Done
AD102 Ананд Боржигон Цэрэнжаргал 2020-05-20 13:50:45 Цэцэрлэг Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 3 настай Confirmed
AD101 Khuslen Bayan Enkhbaatar 2020-05-20 04:10:28 Цэцэрлэг Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 3 настай Confirmed
AD098 Замилан Тайж нар Сүхтулга 2020-05-20 03:09:02 Цэцэрлэг Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 5 настай Confirmed
AD097 Ивээл Буурал Түвшинтөр 2020-05-19 15:54:52 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 3-р анги Confirmed
AD096 Энэрэл Буурал Түвшинтөр 2020-05-19 15:50:56 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 1-р анги Confirmed
AD095 Молун Монголууд Даваасүрэн 2020-08-11 2020-05-19 15:37:27 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 1-р анги Done
AD094 Гэрэлсүрэг Хард Эрдэнэбаатар 2020-05-19 15:20:42 Цэцэрлэг Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 3 настай Confirmed
AD093 Ану-Үжин Цорс Золбоо 2020-05-19 15:14:46 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 1-р анги Admission Confirm
AD092 Нямцогт Утай Бямбабаяр 2020-06-04 2020-05-19 14:47:46 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 1-р анги Done
AD091 Нинжин Цагаан овоо Дэлгэрсайхан 2020-08-11 2020-05-19 09:11:17 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 1-р анги Done
AD090 Ананд-Эрдэнэ Бадрах Тайж Ганзориг 2020-05-19 05:37:23 Цэцэрлэг Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 3 настай Confirmed
AD089 Чинбилиг Ардаюуш Чингүн 2020-05-19 05:33:10 Цэцэрлэг Үндсэн хөтөлбөр 2020 4 настай Confirmed
AD088 Есүй Халх Өлзийжаргал 2020-05-19 03:14:31 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 1-р анги Admission Confirm
AD087 Хуланзаяа Хар үхэрт батуд Төрбилэг 2020-05-18 23:22:26 Цэцэрлэг Үндсэн хөтөлбөр 2020 4 настай Confirmed
AD086 Semuun Khujirt Munkhbaatar 2020-05-18 18:38:52 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 2-р анги Confirmed
AD085 Цэлмүүн Дархчууд Эрдэнэдалай 2020-05-18 13:15:50 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 4-р анги Confirmed
AD084 Enkhyertunts Tegsh Enkh tselmeg 2020-08-11 2020-05-17 13:01:53 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 2-р анги Done
AD083 Yesunjin Hongorachin Naranmandakh 2020-05-17 09:56:05 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 4-р анги Confirmed
AD082 Хан-Очир Очир Баясгалан 2020-08-11 2020-05-17 07:25:45 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 1-р анги Done
AD081 Цэлмүүн Дархчууд Эрдэнэдалай 2020-08-11 2020-05-17 03:46:19 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 4-р анги Done
AD080 Амин-Эрдэнэ Боржигон Алтай 2020-05-16 16:19:48 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 1-р анги Confirmed
AD079 Гооүжин Хатигин Наранбаатар 2020-05-16 09:31:13 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 5-р анги Confirmed
AD078 Амарлин Хурц Ганбаатар 2020-05-15 07:51:41 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 1-р анги Confirmed
AD077 Анирлан Хурц Ганбаатар 2020-05-15 07:50:15 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 1-р анги Confirmed
AD076 Хангай Бишүүд Наралдай 2020-05-14 07:10:21 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 1-р анги Admission Confirm
AD075 Ананд Дарьганга Ганболд 2020-05-14 01:06:02 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 2-р анги Admission Confirm
AD074 Марал-Үжин Эрдэнэ-хамба Наранбат 2020-05-13 12:25:37 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 1-р анги Confirmed
AD073 Төгс-Эрдэнэ Харгана Гансүх 2020-08-11 2020-05-13 10:18:29 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 6-р анги Done
AD072 Батэрдэнэ Оточ Баттулга 2020-05-13 08:35:13 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 2-р анги Confirmed
AD071 Ачитэрдэнэ Оточ Баттулга 2020-05-13 08:21:39 Цэцэрлэг Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 5 настай Confirmed
AD070 Аюур Бодонгууд Мөнхбат 2020-05-13 06:34:47 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 2-р анги Admission Confirm
AD069 Ананд Хасхуд Азжаргал 2020-05-13 05:51:30 Цэцэрлэг Үндсэн хөтөлбөр 2020 4 настай Confirmed
AD068 Эгшиглэн Хасхуд Азжаргал 2020-05-13 05:44:28 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 3-р анги Admission Confirm
AD066 Otgonbaatar Olognuud Shinebayar 2020-05-13 03:21:40 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 1-р анги Confirmed
AD065 Тэргэл Урианхан Энхмандах 2020-05-13 02:45:17 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 1-р анги Confirmed
AD064 Учрал Хатгин Батдорж 2020-05-13 02:45:08 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 1-р анги Confirmed
AD063 Есүй Гал Боржигон Молор-Эрдэнэ 2020-08-11 2020-05-12 09:41:34 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 1-р анги Done
AD061 Марал Олхонууд Гантулга 2020-05-12 01:30:06 Цэцэрлэг Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 3 настай Confirmed
AD060 Nandin Bicheech Altansukh 2020-05-11 07:33:17 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 2-р анги Confirmed
AD059 Хүсэл Багшынхан Шижирбаатар 2020-05-11 05:58:57 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 3-р анги Confirmed
AD058 Саруулдөлгөөн Улаан-Овоо Энх-Отгон 2020-05-10 17:05:10 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 1-р анги Confirmed
AD057 Мөнгөнсор Боржигон Амгалан 2020-05-10 03:56:17 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 1-р анги Confirmed
AD056 bishrelt darkhaniihan davaakhuu 2020-05-09 14:29:28 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 1-р анги Confirmed
AD055 Egshiglen Tormon Dashdondog 2020-05-09 05:13:34 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 1-р анги Admission Confirm
AD054 Аюурнаран Цагаагчууд Баточир 2020-05-08 06:32:03 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 2-р анги Admission Confirm
AD053 Аюур Бодонгууд Мөнхбат 2020-08-17 2020-05-08 06:15:27 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 2-р анги Done
AD052 Гарьд Жинжигээ Эсэн 2020-08-06 2020-05-08 01:52:02 Цэцэрлэг Үндсэн хөтөлбөр 2020 4 настай Done
AD051 Хишиг Ундрал Маам Уул Гонгор 2020-06-04 2020-05-07 14:35:40 Цэцэрлэг Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 5 настай Done
AD050 Цэлмэг Хөх маш Майбаяр 2020-08-11 2020-05-07 14:18:09 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 4-р анги Done
AD049 Ирмүүн Хөх маш Майбаяр 2020-05-07 14:06:29 Цэцэрлэг Үндсэн хөтөлбөр 2020 4 настай Confirmed
AD048 Од Боржигон Оч 2020-05-07 13:21:02 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 1-р анги Confirmed
AD047 Цэлмүүнбилиг Ишжамц Эрдэнэбилэг 2020-06-08 2020-05-07 11:56:15 Цэцэрлэг Үндсэн хөтөлбөр 2020 4 настай Done
AD046 Галбат Цагаан гэрт Буян өлзий 2020-05-07 09:56:21 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 1-р анги Confirmed
AD045 Цэцэн Монгол Наранбаатар 2020-05-07 09:32:10 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 1-р анги Confirmed
AD044 Сийлэн Хөөврийн буурлынхан Гийхнаран 2020-05-07 08:54:31 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 2-р анги Confirmed
AD043 Хүслэн Очир Халх Батзориг 2020-08-11 2020-05-07 07:20:55 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 1-р анги Done
AD042 Маралгоо Тайж нар Мөнх-Эрдэнэ 2020-05-07 06:48:10 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 1-р анги Confirmed
AD041 Анужин Боржигон Доржжанцан 2020-05-07 06:48:03 Цэцэрлэг Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 3 настай Confirmed
AD040 Чилгүүдэй Цээнас Оргил 2020-05-06 12:23:30 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 4-р анги Confirmed
AD038 Соргилсэцэн Тайж Жаргалсайхан 2020-08-11 2020-05-06 12:04:46 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 3-р анги Done
AD034 Дарьяа Цээнас Оргил 2020-05-06 06:51:05 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 1-р анги Confirmed
AD033 Ханболор Адууч Алтангадас 2020-06-11 2020-05-05 16:19:21 Цэцэрлэг Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 3 настай Done
AD032 Аззаяа Хөх Отгонбаатар 2020-08-06 2020-05-05 15:33:41 Цэцэрлэг Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 5 настай Done
AD031 Цэлмүүн Борнууд Золжаргал 2020-05-05 08:20:45 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 2-р анги Confirmed
AD030 Билгүүн Очир Маам Уул Гонгор 2020-05-05 08:00:07 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 2-р анги Admission Confirm
AD029 Намуундарь Маам Уул Гонгор 2020-05-05 07:57:53 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 6-р анги Admission Confirm
AD028 Мишээл Урьхан Мөнхтөвшин 2020-08-11 2020-05-05 06:17:28 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 2-р анги Admission Confirm
AD027 Марал Урьхан Мөнхтөвшин 2020-05-05 06:15:31 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 4-р анги Admission Confirm
AD026 Чандманьсувд Олхонууд Норовпил 2020-05-05 06:10:28 Цэцэрлэг Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 5 настай Confirmed
AD025 Номуундарь Сандаг Балжинням 2020-05-04 16:17:33 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 1-р анги Confirmed
AD024 Амарсанаа Сандаг Балжмнням 2020-05-04 16:11:16 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 1-р анги Confirmed
AD023 Аззаяа Зүгч Баясгалан 2020-08-11 2020-05-01 14:21:43 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 2-р анги Done
AD022 Munkhbayar Nomin Munkhzul 2020-05-01 14:19:38 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 3-р анги Admission Confirm
AD021 Odbayar Nomin Munkhzul 2020-06-12 2020-05-01 14:14:47 Үндсэн хөтөлбөр 2020 оны 1-р анги Done